Odwiedziny duszpasterskie 2018/2019


Dogodna lokalizacja
Dogodna lokalizacja

Kolęda 2018/2019

Piątek – 11.01.2019 – od godz. 15.30
• Demlin Wieś lewa strona od początku
• Demlin Wieś lewa strona od końca

 

Sobota – 12.01.2019 – od godz. 11.00
• Demlin - prawa strona wybudowanie
• Demlin – prawa strona wieś
• Demlin nad jeziorem, Demlin Wybudowanie lewa strona

 

Niedziela – 13.01.2019 – od godz. 14.00
• Kamierowskie Piece, Trzcianka
• Kamierowskie Piece
• Rusia, Wilki, Przerębska Huta

 

Poniedziałek – 14.01.2019 – od godz. 15.30
• Kopernika, blok 2, klatka 1 i 2
• Kopernika, blok 2, klatka 4 i 3
• Ul. Kopernika , 4 klatka 1, 2

 

Wtorek – 15.01.2019 – od godz. 15.30
• Ul. Kopernika 4 klatka 4, 3
• Ul. Kopernika 6
• Ul. Kopernika 8
• Kopernika 2a,4a, 5,7,9, Putynkowskiego

 

Środa – 16.01.2019 – od godz. 15.30
• Kolęda dekanalna w Nowym Barkoczynie

 

Czwartek – 17.01.2019 – od godz. 15.30
• Osiedle Tczewskie 13, 15,
• Osiedle Tczewskie 17, 19,
• Osiedle Tczewskie 21, 23 internat w Bolesławowie

 

Piątek – 18.01.2019 – od godz. 15.30
• Osiedle Tczewskie 25, 27, 29
• Osiedle Tczewskie 31, 33, 35

 

Sobota – 19.01.2019 – od godz. 11.00

• Wolny Dwór osiedle za Feniksem:
od godz. 11:00 Nr 52 i 58
od ok. godz. 12:00 Nr 87, 88, 89, 90, 92, 93, 124, 125, 126, 123
od ok. godz. 14:00 Nr 95, 97, 121, 98, 120a, 99, 100, 105
od ok. godz. 16:00 Nr 106, 108, 77, 72, 79, 110, 61, 112, 114
• Osiedle Tczewskie 35b
• Tczewska 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16
• Piękny Zakątek Bloki 1 od godz. 11:00, blok 2 od ok. godz. 14:00 

 

Niedziela – 20.01.2019 – od godz. 14.00
• Osiedlowa
• Bolesławowo - wybudowanie dom kolejowy i Nygut
• Bolesławowo wybudowanie od państwa Ordon

 

Poniedziałek – 21.01.2019 – od godz. 15.30
• Bolesławowo wieś droga RSP i szkoła
• Bolesławowo wieś od p. Sulewskich bloki 42, 43
• Bolesławowo od Pani Myszkier do P. Richert (przy szosie do Godziszewa)

 

Wtorek – 22.01.2019 – od godz. 15.30
• Bolesławowo wybudowanie od państwa Hernik do końca
• Bolesławowo bloki 17,18,41
• Osiedle Sikorskiego 2

 

Środa – 23.01.2019 – od godz. 15.30
• Osiedle Sikorskiego 4
• Osiedle Sikorskiego 5
• Osiedle Sikorskiego 6
• Osiedle Sikorskiego 7

 

Czwartek – 24.01.2019 od godz. 15.30
• Osiedle Sikorskiego 9
• Osiedle Sikorskiego 10
• Osiedle Sikorskiego 12
• Osiedle Sikorskiego 14

 

Piątek – 25.01.2019 – od godz. 15.30
• Osiedle Sikorskiego 20
• Osiedle Sikorskiego 22

 

Sobota – 26.01.2019 – od godz. 11.00
• Osiedle Sikorskiego 11a (od 11:00 mieszkania 1-12 ok. godz 13:00 mieszkania 13-24, ok. godz. 15:00 mieszkania 25-36)
• Osiedle Sikorskiego 11c (od 11:00 mieszkania 1-12 ok. godz 13:00 mieszkania 13-24, ok. godz. 15:00 mieszkania 25-36)
• Osiedle Sikorskiego 18

 

Niedziela – 27.01.2019 – od godz. 14.00
• Osiedle Sikorskiego 3
• Osiedle Sikorskiego 8,
• Osiedle Sikorskiego 11

 

Poniedziałek – 28.01.2019 – od godz. 15.30
• Osiedle Sikorskiego od godz. 15:30 blok nr 17,
od ok. godz. 17:30 blok nr 19
• Osiedle Sikorskiego 24

 

Wtorek – 29.01.2019 – od godz. 15.30
• Osiedle Sikorskiego 26 ab
• Osiedle Sikorskiego 26 cd
• Osiedle Sikorskiego od godz. 15:30 blok nr 11 B,
od ok. godz. 17:00 blok nr15

 

Środa – 30.01.2019 – od godz. 15.30
• Osiedle Sikorskiego 16
• Wilcze Góry, Krabusin