Odwiedziny duszpasterskie 2019/2020


Dogodna lokalizacja
Dogodna lokalizacja

Kolęda 2019/2020

 

Piątek – 27.12.2019 godz. 14.00
• Kamierowskie Piece, Trzcianka
• Kamierowskie Piece
• Rusia, Wilki, Przerębska Huta


Sobota – 28.12.2019 godz. 11.00
• Demlin - wieś lewa strona od początku 
• Demlin - wieś prawa strona Wybudowanie
• Demlin - Jezioro (od godz. 11.00) i prawa strona wieś (od godz. 14.30) 
• Demlin – wybudowanie lewa strona (godz.11.00) 


Niedziela – 29.12.2019 godz. 14.00
• Wybickiego od 8 do 2
• Ogrodowa, Rzeczna,
• Kościerska i Starogardzka


Poniedziałek – 30.12.1019 godz. 15.30
• Zamkowa, Plac Hallera 1- 4, Kościuszki 1-9
• Plac Hallera 6 do nr 15
• Plac Hallera 17,16


Wtorek – 31.12.2019 nie kolędujemy


Środa – 1.01.2020 nie kolędujemy


Czwartek – 2.01.2020 godz. 15.30
Gdańska od początku (nr 1) strony lewa i prawa
Gdańska od nr 43 w kierunku miasta strony lewa i prawa
Gdańska od nr 45 do końca


Piątek – 3.01.2020 godz. 16.00
Kościuszki Blok 2, 4,
Kościuszki Blok podwórko, 6
Kościuszki Blok 8, 10

 

Sobota – 4.01.2020 godz. 11.00
Wolny Dwór nr 7, 6, 5, 4, 3, 9,
Wolny Dwór nr 8, 1, 2,
Wolny Dwór osiedle za Feniksem: od godz. 11:00 Nr 52 i 58
od ok. godz. 13:30 Nr 87, 88, 89, 90, 92, 93, 124, 125, 126, 123
Wolny Dwór osiedle za Feniksem:
od godz. 11:00 Nr 95, 97, 121, 98, 120a, 99, 100, 105
od ok. godz. 14:00 Nr 106, 108, 77, 72, 79, 110, 61, 112, 114

 

Niedziela – 5.01.2020 godz. 14.00
• Drogowców
• Młyńska 20, 22, 24 Drogowców nr 1, ul. Dworcowa
• Kamierowska od końca ulicy w kierunku miasta


Poniedziałek – 6.01.2020 nie kolędujemy

 

Wtorek – 7.01.2020 godz. 15.30
• Działkowa, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa
• Młyńska od początku do 18
• Spokojna (domy o numeracji parzystej)
• Spokojna (domy o numeracji nieparzystej)

 

Środa – 8.01.2020 godz. 15.30
• Świętego Jana
• Kościuszki 27, 31 Kościuszki od 25 do Kościoła (11)
• Kościuszki od ul. Starogardzkiej do bloku 44 – 12

 

Czwartek – 9.01.2020 godz. - kolęda dekanalna w Pogódkach – nie kolędujemy

 

Piątek – 10.01.2020 godz. 15.30
• Osiedle Sikorskiego 22
• Osiedle Sikorskiego 20
• Osiedle Sikorskiego 18

 

Sobota – 11.01.2020 godz. 11.00
• Bożepole Letnisko Wybudowanie
• Bożepole Wieś
• Wilcze Góry, Krabusin
• Osiedle Sikorskiego 16

 

Niedziela – 12.01.2020 godz. 14.00
• Kamierowo Wybudowanie / wybudowanie za wioską
• Kamierowo Wybudowanie przed wioską
• Kamierowo

 

Poniedziałek – 13.01.2020 godz. 15.30
• Osiedle Sikorskiego 10
• Osiedle Sikorskiego 12
• Osiedle Sikorskiego 14
• Osiedle Sikorskiego 19


Wtorek – 14.01.2020 godz. 15.30
• Osiedle Sikorskiego 9
• Osiedle Sikorskiego 11a mieszkania 1-24,
• Osiedle Sikorskiego 11a mieszkania 25-36; godz. 17.30 Osiedle Sikorskiego 11c 25-36
• Osiedle Sikorskiego 11c mieszkania 1-24

 

Środa – 15.01.2020 godz. 15.30
• Osiedle Sikorskiego 7
• Osiedle Sikorskiego 6
• Osiedle Sikorskiego 5
• Osiedle Sikorskiego 4

 

Czwartek – 16.01.2020 godz. 15.30
• Osiedle Sikorskiego 2
• Osiedle Sikorskiego 11 B; godz. 17.15 15
• Osiedle Sikorskiego 3;
• Osiedle Sikorskiego 8 ; godz. 18.00 11


Piątek – 17.01.2020 godz. 15.30
• Osiedle Sikorskiego 26 C; D
• Osiedle Sikorskiego 26 A; B
• Osiedle Sikorskiego 24
• Osiedle Sikorskiego 17 -  godz. 17.30  - uwaga zmiana godziny


Sobota – 18.01.2020 godz. 11.00
• Kopernika, blok 2, klatka 2 i 1
• Kopernika, blok 2, klatka 3 i 4
• Kopernika blok 4 klatka 2, 1
• Kopernika blok 4 klatka 3, 4


Niedziela – 19.01.2020 godz. 14.00
• Kopernika, blok 6
• Kopernika, blok 8
• Osiedlowa 3


Poniedziałek – 20.01.2020 godz. 15.30
• Kopernika 4a, 2a, 5, 7, 9, Putynkowskiego - uwaga zmiana
• Osiedle Tczewskie 13, 15, 17

 

Wtorek – 21.01.2020 godz. 15.30
• Osiedle Tczewskie 19, 21, 23
• Osiedle Tczewskie 25, 27, 29

 

Środa – 22.01.2020 godz. 15.30
• Osiedle Tczewskie 31, 33, 35
• Osiedlowa 7


Czwartek – 23.01.2020 godz.15.30
• Osiedle Tczewskie 35b


Piątek – 24.01.2020 godz. 15.30
• Tczewska 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16


Sobota – 25.01.2020 godz. 11.00
• Bolesławowo wieś droga RSP i szkoła; godz. 15.00 Bolesławowo bloki 17,18,19 i 41
• Bolesławowo wybudowanie od państwa Ordon godz. 15.00Piękny Zakątek 2
• Bolesławowo wybudowanie od państwa Hernik do końca godz. 15.00 Zakątek 1
• Bolesławowo 6i, 6a , 6, 23, 24, 25, 26, 43, 42


Niedziela – 26.01.2020 godz. 14.00
• Bolesławowo - wybudowanie dom kolejowy i Nygut
• Bolesławowo od Pani Myszkier do P. Richert (przy szosie do Godziszewa)