Zaproszenie do Wspólnego Kolędowania (harmonogram):


 

  •  02.01 Sobota 13.00 Bożepole wieś, wybudowanie Letnisko

 

  •  02.01 Sobota 15.00 Przerębska Huta, Rusia, Wilki, Wilcze Góry

 

  •  04.01 Poniedziałek 17.30 Osiedle Sikorskiego blok 2, 3 i 4

 

  •  05.01 Wtorek 10.00 Dla chętnych

 

  •  05.01 Wtorek 17.30 Osiedle Sikorskiego blok 5, 6, 7

 

  •  05.01 Wtorek 19.00 Osiedle Sikorskiego blok 8, 9, 10

 

  •  06.01 Środa 13.30 Osiedle Sikorskiego blok 11, 11A, 11B

 

  •  07.01 Czwartek 10.00 Dla chętnych

 

  •  07.01 Czwartek 17.30 Osiedle Sikorskiego blok 11C, 12, 14

 

  •  07.01 Czwartek 19.00 Osiedle Sikorskiego blok 15,16, 17, 19

 

  •  08.01 Piątek 17.30 Osiedle Sikorskiego blok 18, 20, 22

 

  •  08.01 Piątek 19.00 Osiedle Sikorskiego blok 24, 26

 

  •  09.01 Sobota 13.00 Demlin lewa strona wybudowanie i wieś oraz działki w stronę Nowego Gołębiewka

 

  •  09.01 Sobota 15.00 Demlin prawa strona wybudowanie i wieś oraz działki nad jeziorem

 

  •  10.01 Niedziela 13.30 Kamierowskie Piece i Tczcianka

 

  •  12.01 Wtorek 10.00 Dla chętnych

 

  •  12.01 Wtorek 17.30 Kopernika blok 2 2a, 4a

 

  •  12.01 Wtorek 19.00 Kopernika blok 4, 5,7, 9

 

  •  13.01 Środa 17.30 Kopernika blok 6 i 8

 

  •  13.01 Środa 19.00 Tczewska 13, 15, 17, 19, 21

 

  •  14.01 Czwartek 10.00 Dla chętnych

 

  •  14.01 Czwartek 17.30 Tczewska 23, 25, 27, 31, 33

 

  •  14.01 Czwartek 19.00 Tczewska 35, 35 B

 

  •  15.01 Piątek 17.30 Tczewska 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, Putynkowskiego, Starogardzka, Kościerska, Ogrodowa, Rzeczna

 

  • 15.01 Piątek 19.00 Plac Hallera, Wybickiego, Zamkowa

 

  •  16.01 Sobota 13.00 Kamierowo

 

  •  16.01 Sobota 16.00 Kamierowo

 

  •  17.01 Niedziela 13.30 Wolny Dwór za Feniksem

 

  •  19.01 Wtorek 10.00 Dla chętnych

 

  •  19.01 Wtorek 17.30 Wolny Dwór

 

  •  19.01 Wtorek 19.00 Gdańska

 

  •  20.01 Środa 17.30 Spokojna, Działkowa, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa

 

  •  20.01 Środa 19.00 Drogowców, Młyńska Dworcowa

 

  •  21.01 Czwartek 10.00 Dla chętnych

 

  •  21.01 Czwartek 17.30 Kościuszki blok Kościuszki 1-9

 

  •  21.01 Czwartek 19.00 Kościuszki, prawa i lewa strona

 

  •  22.01 Piątek 17.30 Św. Jana

 

  •  22.01 Piatek 19.00 Kamierowska

 

  •  23.01 Sobota 13.00 Bolesławowo wybudowanie

 

  •  23.01 Sobota 14.30 Bolesławowo wieś prawa strona, dom  kolejowy i        Nygut

 

  •  23.01 Sobota 16.00 Bolesławowo wieś lewa stona

 

  •  24.01 Niedziela 13.30 Piękny Zakątek, Osiedlowa